HATEBUR - automatyczne kucie na gorąco i na zimno


Hatebur jest światowym liderem w rozwoju i produkcji wysokiej jakości kuźniarek, stosowanych do produkcji precyzyjnych wyrobów z metalu w masowych ilościach. Założony w 1930 jako rodzinne przedsiębiorstwo, wyprodukował tysiące innowacyjnych i oryginalnych produktów, których wprowadzenie dało milowy skok w produkcji wielkoseryjnej. Poprzez ciągłe wdrażanie pionierskich pomysłów, popartych doświadczeniem oraz współczesnymi procesami technologicznymi sprzężonymi z wykwalifikowanym personelem, zadbano o  innowacyjne rozwiązania przy zachowaniu tradycji, wdrożenie nowych standardów w pojęciach jakości dla aktualnych potrzeb przemysłu. Nie bez znaczenia jest także zorganizowany serwis i dostępność części zamiennych a także pełne doradztwo dla specyfiki potrzeb Klienta.

Preferowani przez wymagających Klientów, jako dostawców elementów do motoryzacji, łożysk tocznych oraz przemysłu elementów połączeń śrubowych, sprawiło, że Hatebur jest obecnie pionierem w produkcji zautomatyzowanych kuźniarek poziomych. Hatebur, szwajcarski producent z wieloma filiami i przedstawicielami jest obecny na całym świecie.

W roku 2015 Hatebur przejął włoską firmę Carlo Salvi znaną z produkcji pras do produkcji elementów złącznych /fasteners/ stosowanych między innymi w branży lotniczej, motoryzacji i wielu innych gałęziach przemysłu. Referencje w Polsce od wielu już lat potwierdzają wysoką jakość maszyn Hatebur i Carlo Salvi.


Hatebur w swojej ofercie posiada maszyny do kucia na zimno (seria COLDMATIC) oraz do kucia na gorąco (seria HOTMATIC).

 

Charakterystyka COLDMATIC:

Wysoka jakość i precyzja. Przeznaczone do kucia precyzyjnych i skomplikowanych części.

 

Charakterystyka HOTMATIC:

Charakterystyka maszyn Carlo Salvi - 1 matryca, 2 uderzenia:

® Wszelkie prawa zastrzeżone  |  Mapa strony

Projekt i wykonanie: netsense.pl